Przejdź do głównej zawartości

TW #23 — Podsumowanie


TW — Edycja III (23)
 Gatunek: Fantasy/Dark Fantasy lub Horror
 Zgłosiło się: 20 osób
 Napisano: 11 tekstów ( w tym 2 z zestawów dodatkowych) 


 
 Z zestawów dodatkowych:
 
 Nie udało się: OrchidSolma, Angela, Berkas, Ritha, Adelajda, Szudracz, Canulas, aniamarzycielka, Agnieszka, Mia123a, nimfetka
 
 
 Zespół TW w 23 Edycji przyznaje jedną nagrodę — za tekst „Eliszewa” autorstwa sensola
 
 Gratulujemy!
 
 
Do Antologii przez wzgląd na ograniczenia gatunkowe tym razem nie zaproponowano żadnych tekstów. Tekst sensola pojawi się w kolejnej planowanej Antologii – z gatunki sci fi.
 
 Przypominamy, że wystartowaliśmy z Wielką T3ksturową Ligą Treningu Wyobraźni :)
 
 Oczywiście zapraszamy wszystkich do wzajemnego czytania i komentowania w nowej edycji, a także do losowania do puli, śledzenia fanpage oraz dołączenia do facebookowej grupy Treningu. 
 Zapraszamy także do śledzenia fanpage portalu T3kstura:)

 
 Pozdrawiamy :)

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Gwałt w jaskini

Autor: madoka
Gatunek: Opowiadanie przygodowe

       Emma nie wierzyła własnym oczom. Kilka razy nawet je przetarła, ale gdy już zdobyła pewność, że to nie jest sen i wszystko widzi naprawdę – nie poczuła żadnej ulgi. Wręcz przeciwnie. U jej stóp leżała cała sterta martwych żab, a pośrodku nich stał duży, złoty posąg przedstawiający coś na wzór żaby z berłem siedzącej na tronie. Wokół nich panowała bardzo dziwna atmosfera. Trochę tak jakby znajdowali się na jakieś innej planecie. W dodatku w całej jaskini rozchodził się bardzo dziwny, trudny do określenia zapach. Dziewczyna ze wszystkich sił starała się opanować strach, ale dopiero po dłuższej chwili przypomniała sobie o swoim „przyjacielu”, z którym jeszcze kilka godzin temu z jakiegoś powodu tutaj przyjechała.

Hejterska pętla czasu — Vega

Autor: Agnieszka Gu
Gatunek: Science fiction
***

       Data: Listopad 1993 roku

       Vega obudził się cały połamany. Tak mu się przynajmniej wydawało. Pogowanie, okraszone ćmikami i alkoholem z dodatkami, zawsze wywoływało w późniejszym etapie otępienie i ból. „Ale, że taki?” — główkował ociężale. Koncert w Spodku* wyjątkowo się udał, tylko… „co było potem?”. Myślenie przychodziło z najwyższym trudem. „Gdzieś, kurwa spadałem, czy leciałem? Jakoś tak.” Wykrzywił usta w grymaśnym uśmiechu. „To musiało być niedawno… bardzo niedawno temu, bo łeb mi zaraz pęknie.” — Składane ociężale myśli, potęgowały ból. Powoli obrócił głowę w bok i na moment znieruchomiał. Za okrągłym, potężnych rozmiarów oknem, rozpościerał się widok na… „jakąś, czerwonej barwy planetę”.    
       — Kurwa, ale zajebisty towar ćmiłem! Maryśka, hasz? Kurwa, co to było? — wymruczał nieco zszokowany.


Zimowe zbiory

Autor: Canulas
Gatunek: Proza poetycka
***

       W myśl jakiegoś niepojętego prawa dla przeciwstawności, po kontaktach z tobą pozostało mi wręcz oblubienie do gorącej wody i chroniczny strach przed mrużeniem oczu. Owa kombinacja powoduje, że częstokroć nie dosypiam. Niemal zawsze też się witam poparzoną dłonią.
        Biorę jednak ten zestaw takim, jaki jest, całość pozostawiając pod arbitralny osąd Bogu. Jeśli jego oględziny przebiegną krytycznie, gotów jestem uiścić opłatę.